avanos evi
Lütfen aşağıdaki formu doldurun. Mümkün olan en kısa sürede size geri döneceğiz.
HAKKIMIZDA
avanos evi

Hakkımızda

Beyza (öğretmen) - Ergün (makina müh.) ve ikizlerimiz Yağmur ile Sude'den oluşan bir aileyiz. Kapadokya bölgesinin merkezinde bulunan Avanos ilçesinde yaşıyoruz.

İlk Avanos Evi ni 2004 yılında restore ettik ve 2005 yılının başında da dekorasyonunu tamamlayarak misafir ağırlamaya başladık. Ardından 2007 yılında bir ve 2011 yıllarında dört Avanos evini daha restore ettik.

Eski Avanos Evlerini tekrar hayata döndürmekten çok mutluyuz.

Bunu yaparken eskinin sadeliğini ve işlevselliğini bozmamaya azami özen göstererek sadece ilave olarak hijyen ve konfor şartlarını en üst düzeyde sunmaya gayret ettik.

Kapadokya bölgesi uzun yıllardır sadece ülkemizden değil, bütün dünyadan gelen ziyaretçilerin ilgisini çeken ve görülmesi gereken kültür dolu bir bölgemizdir.

Ülkemizde özellikle son yıllarda bölgede çekilen diziler sayesinde popularitesi arttı. Bu dizilerin çekimlerinin yapıldığı birçok mekan ve dizi setleri ziyaretçilerin ilgisini çekip hatta Kapadokya'ya gelme nedeni dahi olmaktadır. Fakat gelince göreceksiniz bunlar bölgemizin güzelliklerinin sadece çok çok küçük birer parçası, bunların dışında bulabileceğiniz o kadar fazla güzellikler var ki siz de inanamayacaksınız..

Kapadokya bölgesi ile ilgili her konuda bize yazmaktan çekinmeyin, sizlere yardımcı olabilmekten mutluluk duyacağız.

Kızılöz Ailesi

#